-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор, НК 024:2023: 56669 – Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний
Оголошено тендер
1 098 750.00
UAH
Номер:
730517e13cab400ca5e58807f546986b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-04-015874-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 098 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний біохімічний аналізатор, НК 024:2023: 56669 – Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний
Примітки:
Закупівля відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.06.2025 16:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автоматичний біохімічний аналізатор, НК 024:2023: 56669 – Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти НСЗУ, КПКВК 6561060
Код класифікації видатківКПК-2025:6561060 - Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України
Сума1 098 750.00 UAH