-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор, НК 024:2023: 56669 – Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-012979-a
Закупівля відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
1 098 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 493.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 493.75 UAH
Номер:
c78e41f9ad9e4c9c9cf336efaa39f481
Внутрішній номер закупівлі:
25510532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-012979-a
Замовник:
ДУ «ВЦМД НАМН України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія РУДИК +380444890186 vcmd_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 098 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2025 16:54 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2025 16:54 - 12.06.2025 09:00
Аукціон:
з 13.06.2025 14:26
Період кваліфікації:
12.06.2025 09:00 - 19.06.2025 17:10
Період завантаження договору:
25.06.2025 00:00 - 05.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 098 750.00 Автоматичний біохімічний аналізатор, НК 024:2023: 56669 – Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний