-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мийні засоби для малозабезпечених громадян, які не здатні до самообслуговування та перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-002090-a
Закупівля здійснюється на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 04 липня 2024 року № 1651/9617.
Завершена
137 470.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 687.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 687.35 UAH
Нічого не знайдено.