• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мийні засоби для малозабезпечених громадян, які не здатні до самообслуговування та перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва

Оголошено тендер

137 470.08 UAH
Номер: 2ea3d5ed9389407e88b3e0e07bdb6afc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-24-012018-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району м.Києва
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району м.Києва
Очікувана вартість: 137 470.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мийні засоби для малозабезпечених громадян, які не здатні до самообслуговування та перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва
Примітки: КПКВ 0813242
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.04.2025 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума137 470.08 UAH