• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мийні засоби для малозабезпечених громадян, які не здатні до самообслуговування та перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва

Закупівля здійснюється на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 04 липня 2024 року № 1651/9617.

Завершена

137 470.08 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 687.35 UAH
Номер: ae708004b6354199813e1117db5ef865
Внутрішній номер закупівлі: 25278097
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-13-002090-a   
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району м.Києва
Контактна особа: Сергєєва Олена Юріївна 380669296472,380982707856 dtcsop@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 137 470.08 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2025 10:09 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2025 10:09 - 21.05.2025 14:00
Період кваліфікації: 21.05.2025 14:00 - 23.05.2025 09:59
Період завантаження договору: 29.05.2025 00:00 - 08.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 470.08 Мийні засоби для малозабезпечених громадян, які не здатні до самообслуговування та перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва