-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015)
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-013740-a
Завершена
2 314 451.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 572.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 572.26 UAH
Номер:
4464284520b6426fa865f4dcd5593b8c
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-05-05-000015
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
05.05.2025 00:00
Період моніторингу:
05.05.2025 12:21 - 27.05.2025 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
05.05.2025 № 36-з
Івано-Франківськ
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статей 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 115
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
В.о.начальника Андрій ТИМОФІЙЧУК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській
області від 05.05.2025 № 36-з
Перелік процедур закупівель для моніторингу
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2025-04-15-013740-a 15.04.2025 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Олена ПЕТРИНА
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань відображення закупівлі у річному плані, визначення предмета закупівлі, питання оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду тендерної пропозиції ТОВ "Промбудсервіс-Косів", своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень, із врахуванням пояснення Замовника, не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 15 травня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня», (далі – Замовник) на 2025 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням уповноваженої особи від 15.04.2025 №15/04.1 (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ТОВ "Промбудсервіс-Косів", протокольне рішення (протокол) уповноваженої особи від 01.05.2025 №01/05, повідомлення про намір укласти договір від 01.05.2025 року, договір підряду від 14.05.2025 №201, відповідь Замовника на запит про надання пояснення від 07.05.2025 року.
Період усунення порушень:
15.05.2025 09:28 - 21.05.2025 00:00
Дата публікації висновку:
15.05.2025 09:28
Запити/Пояснення
Номер:
42c2e366eaa5474d86895434a9a48170
Назва:
Запит замовнику про надання пояснення
Дата опублікування:
06.05.2025 09:49
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
10.05.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предмету «Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015)» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2025-04-15-013740-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів) із наступного питання:
Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість (надати інформацію та відповідні документи: комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на послуги тощо)?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
ad897416c2aa4da1bc7c352ea51c84da
Назва:
надання пояснення органу державного фінансового контролю щодо закупівлі Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015), за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля) та прийняття рішення про надання відповідних пояснень (інформації, документів).
Дата опублікування:
07.05.2025 16:15
Опис:
При здійсненні закупівлі по предмету: Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015), обґрунтування технічних, якісні характеристики, а також очікувану вартість визначено на підставі проектно - кошторисної документації розробленої спеціалізованою організацією, яка пройшла експертизу та отримала позитивний висновок. (Додається: Зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва та експертний звіт (позитивна) від 08.04 2025р. №0075-4498-25/ІЕГ/В