-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015)
Оголошено тендер
2 314 451.00
UAH
Номер:
a7d370bbf1474e02983be75a78fa21c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-15-016364-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, м. Рогатин, вул.Чорновола В, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, м. Рогатин, вул.Чорновола В, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 314 451.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
15.04.2025 18:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНСЗУ
Сума2 314 451.00 UAH