-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015)
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-013740-a
Завершена
2 314 451.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 572.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 572.26 UAH
Номер:
01f00a4c6e0a4854b8573130e08474f8
Внутрішній номер закупівлі:
25028596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-15-013740-a
Замовник:
Комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993581
-
Адреса:
77001, Україна, Івано-Франківська область, м. Рогатин, вул.Чорновола В, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кривень +380682541559 krivenvasil1995_ukr.net@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 314 451.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2025 18:59 - 27.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2025 18:59 - 30.04.2025 08:00
Період кваліфікації:
30.04.2025 08:00 - 01.05.2025 14:35
Період завантаження договору:
07.05.2025 00:00 - 17.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 314 451.00 Капітальний ремонт підвального приміщення КНМП «Рогатинська ЦРЛ», за адресою: вул. Чорновола, 9. м. Рогатин. Івано – Франківський район. Івано – Франківської області (коригування) Інші завершальні будівельні роботи (45450000-6) (ДК 021:2015)