-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм
Тендер Prozorro UA-2025-03-17-010936-a
Завершена
299 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
ffb9be158dfc4b518e560828fd2fb766
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-04-14-000005
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
14.04.2025 00:00
Період моніторингу:
14.04.2025 10:50 - 06.05.2025 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
14.04.2025 № 35-з
Тернопіль
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2, 12 пункту 4, підпункту 13 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №117
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Роман СНІГУР
Додаток
до наказу
Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
від 14.04.2025 №35-з
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу:
1. UA-2025-03-17-010936-a від 17.03.2025 - виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі встановлено порушення пункту 3 розділу I Порядку № 708.
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам законодавства встановлено порушення вимог абзацу десятого пункту 28, абзацу п’ятнадцятого пункту 47 Особливостей №1178.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ» встановлено порушення вимог підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо відображення закупівлі у річному плані, відповідності оголошення про проведення відкритих торгів вимогам законодавства, оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю, його оприлюднення та відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області зобов’язує вжити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку, зокрема, в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору купівлі-продажу від 03.04.2025 №01/04 з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України і протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 25 квітня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями та тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі - Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості №1178), оприлюднення інформації про закупівлю, розгляд тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю, його оприлюднення та відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального підприємства «Благоустрій» (далі - Замовник) на 2025 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 17.03.2025, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ» (далі – ТОВ «ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ»), протокол щодо прийнятого рішення уповноваженою особою від 26.03.2025, повідомлення про намір укласти договір від 26.03.2025, договір купівлі-продажу від 03.04.2025 №01/04, пояснення Замовника від 17.04.2025 та 18.04.2025 отримані через електронну систему закупівель.
Моніторингом питання визначення предмета закупівлі установлено, що Замовник визначив предмет закупівлі «Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм, ДК 021:2015:44900000-9: Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець» за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника.
Під час проведення моніторингу, 15.04.2025, Замовнику було надано запит щодо причини визначення предмета закупівлі за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника.
Замовник у відповіді від 17.04.2024 вказав: «КП «Благоустрій» повідомляє, що код закупівлі Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм визначався відповідно до державного класифікатора ДК 021:2015, код закупівлі більший за чотири цифри та вказаний в закупівлі 44900000-9, що становить дев’ять цифр…».
При цьому необхідно зазначити, що відповідно до пункту 22 частини першої статті 1 Закону предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.
Згідно пункту 3 розділу I Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.04.2020 № 708, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.06.2020 за № 500/34783 (далі - Порядок №708) предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.
Єдиний закупівельний словник базується на системі кодів, що мають ієрархічну структуру і складаються з дев’яти цифр. Код складається з 8 цифр.
Предмет закупівлі товарів і послуг згідно з Порядком № 708 має визначатися за показником четвертої цифри, тобто за класом. Клас вказують перші чотири цифри (XXXX0000-Y). Натомість перші три цифри визначають групу (XXX00000-Y).
Отже, Замовником визначено предмет закупівель «Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм, ДК 021:2015:44900000-9: Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець» з порушенням пункту 3 розділу I Порядку №708 за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника.
Згідно з пунктом 28 Особливостей №1178, тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Моніторингом відповідності тендерної документації вимогам законодавству виявлено, що тендерна документація не відповідає вимогам Закону та Особливостей №1178, зокрема, на порушення вимог абзацу десятого пункту 28 цих особливостей тендерна документація не містить перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, та перелік документів та/або інформації, які подаються переможцем процедури закупівлі. Зазначені переліки оформляються як окремі додатки до тендерної документації.
Таким чином, замовником, при складанні тендерної документації не враховано зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 05.07.2024 №782.
Також, слід зазначити, що замовником у тендерній документації зазначено підстави відхилення тендерних пропозицій без врахування змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 02.04.2024 №382 ( далі – Постанова №382).
Додатком №3 до тендерної документації, для підтвердження відсутності підстави, визначеної абзацом 14 пункту 47 Особливостей №1178, учасникам та переможцю процедури закупівлі зазначена вимога надати інформацію в довільній формі про те, що між ним і замовником не було укладено договору про закупівлю, за яким (учасник) переможець процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.
При цьому, необхідно зазначити, що Постановою №382 внесені зміни, а саме: виключені положення визначені абзацом чотирнадцятим пункту 47 та внесені зміни до абзацу п'ятнадцятого пункту 47 Особливостей №1178.
Під час проведення моніторингу, 15.04.2025, Замовнику було надано запит, чому при складанні тендерної документації допущено порушення вищезазначених вимог законодавства.
Замовник у відповіді від 17.04.2025вказав: «…В Тендерній документації є вимога відхилення пропозиції учасника закупівлі через не виконання ним своїх договірних зобов’язань по попередніх договорах. Даний факт визначається замовником на основі власних документів про співпрацю з конкретним учасником. Вимоги про надання довідок про відсутність негативного досвіду співпраці завірених підписами учасника та замовника, Антимонопольний Комітет України визнає дискримінаційними та відміняє дані вимоги тендерної документації. На час заключення договору з учасником ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» негативного досвіду співпраці з даним учасником не має…».
Згідно додатку 3 до тендерної документації замовником на підтвердження відсутності підстав передбачених підпунктом 3 пункту 47 Особливостей №1178 зазначено вимогу щодо подачі переможцем процедури закупівлі: «Інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Довідка повинна бути видана після оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю».
Аналізом встановлено, що переможцем закупівлі ТОВ «ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ» не подано вищевказаної довідки.
Під час проведення моніторингу, 15.04.2025, Замовнику було надано запит про надання пояснення (інформації) щодо розгляду пропозиції ТОВ «ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ».
Замовник у відповіді від 17.04.2025 вказав: «…Учасник ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» подав в своїй пропозиції відповідний витяг про відсутність про притягнення посадової особи до кримінальної відповідальності та відсутність судимості.».
З даного питання Замовнику необхідно наголосити, що згідно:
- пункту 31 частини першої статті 1 Закону тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель;
- пункту 32 частини першої статті 1 Закону тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
Замовником самостійно сформовано тендерну документацію у якій, окрім іншого, зазначено вимогу, щодо подачі інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
Виходячи з наведеного вище, на порушення підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 Замовником не відхилено пропозицію ТОВ «ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ» у зв’язку із тим, що переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених підпунктом 3 пункту 47 Особливостей №1178.
Період усунення порушень:
25.04.2025 09:23 - 10.05.2025 00:00
Дата публікації висновку:
25.04.2025 09:23
Інформація про притягнення до адміністративної відповідальності
Номер протоколу:
13-05-0033/2025-пр
Дата відкриття провадження:
10.06.2025 00:00
Номер відкриття провадження :
951/332/25
Законодавче обгрунтування:
Кодекс України про адміністративні правопорушення (8073-X, 2020-11-21) [164-14.3]
Номер протоколу:
13-05-0034/2025-пр
Дата відкриття провадження:
22.05.2025 00:00
Номер відкриття провадження :
13-05-0030/2025-пн
Законодавче обгрунтування:
Кодекс України про адміністративні правопорушення (8073-X, 2020-11-21) [164-14.1]
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
29 квітня 2025 р. № 42 На № 050116 від 14.04.2025 року
Управлінню Західного Офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
Пояснення на запит моніторингу публічної закупівлі Камінь вапняк (щебінь) з
карбонатної породи фракція 20-40 мм (UA-2025-03-17-010936-а) від 15.04. 2025р.
Комунальне підприємство «Благоустрій» Козівської селищної ради розглянуло висновки щодо фінансового контролю ознак порушень законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель від 25 квітня 2025 року, яким зобов’язано вжити заходів щодо розірвання договору купівлі-продажу від 03.04.2025 року №01/04.
Повідомляємо, що відповідно до умов вищевказаного договору, поставка товару була виконана 22.04.2025року в повному обсязі, що підтверджується:
Накладна № 846 від 22.04.2025 р.
Таким чином, зобов’язання постачальника були виконані, камінь вапняк фракції 20-40 мм, в кількості 655 тонн - фізично спожитий, що унеможливлює повернення товару або проведення розірвання договору в загальному порядку.
Відповідно до цивільного та господарського законодавства розірвання договору можливе лише:
за згодою сторін;
за рішенням суду;
у разі неможливості виконання договору у зв’язку з обставинами непереборної сили.
З огляду на те, що предмет договору виконано повністю та належним чином, а сторони
не мають взаємних зобов’язань, відсутні підстави для розірвання договору в порядку, передбаченому законодавством.
З огляду на викладене, вважаємо вимогу про розірвання договору такою, що не може бути виконана.
Уповноважена особа Андрій КОРПАК
Дата публікації звіту:
29.04.2025 14:46
Запити/Пояснення
Номер:
751dcee2e8474604a384459ae458eb68
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
15.04.2025 09:59
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
19.04.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм, ДК 021:2015:44900000-9: Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець» (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2025-03-17-010936-a ) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», виникла потреба в отриманні пояснення (інформації, документів).
1. Яким чином та на підставі яких документів замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено очікувану вартість предмета закупівлі, з наданням відповідних підтверджуючих документів ?
2. Моніторингом щодо питання визначення предмета закупівлі установлено, що замовник визначив предмет закупівлі «Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм, ДК 021:2015:44900000-9: Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець» з порушенням Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.04.2020 № 708, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.06.2020 за № 500/34783 (далі - Порядок №708). Так, предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.
При цьому замовником при визначені предмета закупівлі застосовано код Єдиного закупівельного словника «ДК 021:2015:44900000-9: Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець», тобто предмет закупівлі замовник визначив за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника.
Прошу пояснити причину визначення предмета закупівлі за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника.
3. Згідно з пунктом 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості №1178), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Моніторингом відповідності тендерної документації вимогам законодавству виявлено, що тендерна документація не відповідає вимогам Закону та Особливостей №1178, зокрема, на порушення вимог абзацу десятого пункту 28 цих особливостей тендерна документація не містить перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, та перелік документів та/або інформації, які подаються переможцем процедури закупівлі. Зазначені переліки оформляються як окремі додатки до тендерної документації.
Таким чином, замовником, при складанні тендерної документації не враховано зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 05.07.2024 №782.
Також, слід зазначити, що замовником у тендерній документації зазначено підстави відхилення тендерних пропозицій без врахування змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 02.04.2024 №382 ( далі – Постанова №382).
Додатком №3 до тендерної документації, для підтвердження відсутності підстави, визначеної абзацом 14 пункту 47 Особливостей №1178, учасникам та переможцю процедури закупівлі зазначена вимога надати інформацію в довільній формі про те, що між ним і замовником не було укладено договору про закупівлю, за яким (учасник) переможець процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору.
При цьому, необхідно зазначити, що Постановою №382 внесені зміни, а саме: виключені положення визначені абзацом чотирнадцятим пункту 47 та внесені зміни до абзацу п'ятнадцятого пункту 47 Особливостей №1178.
У зв’язку із вищевикладеним, надайте інформацію, чому Вами при складанні тендерної документації допущено порушення вищезазначених вимог законодавства ?
4.Згідно додатку 3 до тендерної документації замовником на підтвердження відсутності підстав передбачених підпунктами 2 та 3 пункту 47 Особливостей №1178 зазначено вимогу щодо подачі переможцем процедури закупівлі: « Інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Довідка повинна бути видана після оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю».
Прошу зазначити, чи подано ТОВ «ПІДВИСОЦЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ» зазначенні довідки якщо так то у якому файлі та на якій сторінці наявна ця інформація, в іншому випадку прошу пояснити причини не відхилення вказаного учасника.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до вимог статті 351-¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
ae7b1f88210b4eb89c649a3dc166445d
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
17.04.2025 11:57
Опис:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО«БЛАГОУСТРІЙ»
КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
47600 Тернопільська область, селище Козова, вул. Грушевського, 32
17.04.2025 р. вих. № 31
Управлінню Західного Офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
Пояснення на запит моніторингу публічної закупівлі Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм (UA-2025-03-17-010936-a) від 15.04.2025 р.
КП «Благоустрій» повідомляє , що код закупівлі Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм визначався відповідно до державного класифікатора ДК 021:2015 , код закупівлі більший за чотири цифри та вказаний в закупівлі 44900000-9, що становить дев’ять цифр.
В Тедерній документації є вимога відхилення пропозиції учасника закупівлі через не виконання ним своїх договірних зобов’язань по попередніх договорах. Даний факт визначається замовником на основі власних документів про співпрацю з конкретним учасником. Вимоги про надання довідок про відсутність негативного досвіду співпраці завірених підписами учасника та замовника, Антимонопольний Комітет України визнає дискримінаційними та відміняє дані вимоги тендерної документації. На час заключення договору з учасником ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» негативного досвіду співпраці з даним учасником не має.
Учасник ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» подав в своїй пропозиції відповідний витяг про відсутність про притягнення посадової особи до кримінальної відповідальності та відсутність судимості.
Уповноважена особа Корпак А.І.
Номер:
079682c062e74890947ee6e77cc78aae
Назва:
Пояснення з власної ініціативи
Дата опублікування:
18.04.2025 12:26
Опис:
КП «Благоустрій» повідомляє , що потребу закупівлі Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм визначався відповідно до дефектних актів обстеження поточного ремонту вулиць селища Козова, а саме потреба для підсипки доріг:
1. Селище Козова вул. Весела 2500 м.2 330,0 тонн каменю вапняку.
2. Селище Козова вул.Бордуляка 375 м.2 49,3 тонн каменю вапняку.
3. Селище Козова вул. Галицька 260 м.2 34,2 тонн каменю вапняку.
4. Селище Козова вул. Заводська 320 м.2 42,1 тонн каменю вапняку.
5. Селище Козова вул. Дружби 1477,4 м.2 199,4 тонн каменю вапняку.
Всього: 655,0 тон каменю вапняку.
Ціну закупівлі 458,00 грн за 1 тонну визначено через пошукову систему інтернету по запиту отримано комерційні пропозиції про ціну каменю вапняку з доставкою від ТОВ «Підвисоцький завод будівельних матеріалів» та ФОП Бернатович Олег Богданович.
.
Уповноважена особа Корпак А.І.