-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм
Оголошено тендер
299 990.00
UAH
Номер:
d04947ad0d41403584cfeb117bec2732
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-17-011181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
299 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44900000-9 Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланець
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.03.2025 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм
Кількість
655 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума299 990.00 UAH