-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм
Тендер Prozorro UA-2025-03-17-010936-a
Завершена
299 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
08861885a33940cdb44afe9700657433
Внутрішній номер закупівлі:
24734818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-17-010936-a
Замовник:
КП Благоустрій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37822789
-
Адреса:
47600, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район смт Козова, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОРПАК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ +380961450788 blagoust2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44900000-9 Будівельний камінь, вапняк, гіпс і сланецьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2025 15:54 - 22.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2025 15:54 - 25.03.2025 15:58
Період кваліфікації:
25.03.2025 15:58 - 26.03.2025 09:14
Період завантаження договору:
01.04.2025 00:00 - 11.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 990.00 Камінь вапняк (щебінь) з карбонатної породи фракція 20-40 мм