-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-006271-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
114 053.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570.27 UAH
мін. крок: 0.5% або 570.27 UAH
Нічого не знайдено.