• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області

Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178

Завершена

114 053.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570.27 UAH
Номер: bc08fd9eff2049f39e3c667f2d81cdf7
Внутрішній номер закупівлі: 24562890
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-27-006271-a   
Замовник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Контактна особа: Ірина Йосипенко +380974084683 iryna.iosypenko@legalaid.te.ua http://legalaid.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 114 053.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2025 12:34 - 06.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2025 12:34 - 09.03.2025 00:00
Аукціон: 10.03.2025 14:31 - 10.03.2025 14:54
Період кваліфікації: 10.03.2025 14:54 - 12.03.2025 10:35
Період завантаження договору: 18.03.2025 00:00 - 28.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴114 053.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області