-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області
Оголошено тендер
114 053.00
UAH
Номер:
396a415dbf3b48a9996eac2d823bc968
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-27-007045-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
114 053.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області
Примітки:
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.02.2025 12:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума114 053.00 UAH