-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у Тернопільській області
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-008469-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
52 415.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 262.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 262.08 UAH
Нічого не знайдено.