-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у Тернопільській області
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-008469-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
52 415.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 262.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 262.08 UAH
Номер:
9cb7b6ee17bb49e990f35c3d40d35598
Внутрішній номер закупівлі:
24551333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-26-008469-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Сеник 380966368840 ruslan.senyk@legalaid.te.ua http://ternopil.legalaid.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
52 415.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2025 14:45 - 03.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2025 14:45 - 06.03.2025 00:00
Аукціон:
06.03.2025 12:49 - 06.03.2025 13:18
Період кваліфікації:
06.03.2025 13:18 - 07.03.2025 09:22
Період завантаження договору:
13.03.2025 00:00 - 23.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 415.00 Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у Тернопільській області