-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у Тернопільській області
Оголошено тендер
52 415.00
UAH
Номер:
1a2715c8406642ceb56c3208964120a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-26-003199-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 415.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювально-принтерної техніки у Тернопільській області
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.02.2025 10:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума52 415.00 UAH