-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-10-17-013475-a
Закупівля на підставі постанови від 12.10.2022 року № 1178 Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
688 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 442.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 442.80 UAH
Нічого не знайдено.