-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-10-17-013475-a
Закупівля на підставі постанови від 12.10.2022 року № 1178 Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
688 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 442.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 442.80 UAH
Номер:
4a6cd1779aa84ee89ab5e87497757499
Внутрішній номер закупівлі:
22932603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-17-013475-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Мирошниченко +380951321788 mirta11061973@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
688 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2024 16:07 - 22.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2024 16:07 - 25.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.10.2024 00:00 - 29.10.2024 15:42
Період завантаження договору:
04.11.2024 00:00 - 14.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴688 560.00 Дизельне паливо