-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
Оголошено тендер
688 560.00
UAH
Номер:
bf642a4c204044b3986df01f6257a7ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-17-016256-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
688 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
Примітки:
Закупівля на підставі постанови від 12.10.2022 року № 1178 Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.10.2024 15:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
14052 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписРозрахунки за Товар, здійснюються у розмірі 100% вартості Товару протягом 60 (шістдесяти) банківських днів з дати постачання Товару та підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної.
Сума686 500.00 UAH