-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-007283-a
Відповідний код ДК 021:2015: 30213100-6-портативні комп’ютери.Закупівля здійснюється Замовником згідно коду економічної класифікації видатків 3110 – Основні засоби та ухвали Львівської міської ради від 27.12.2023 №4295 «Про затвердження розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2024 рік» та з урахуванням п. 14.1.138 Податкового кодексу України.
Завершена
599 739.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
Нічого не знайдено.