-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-007283-a
Відповідний код ДК 021:2015: 30213100-6-портативні комп’ютери.Закупівля здійснюється Замовником згідно коду економічної класифікації видатків 3110 – Основні засоби та ухвали Львівської міської ради від 27.12.2023 №4295 «Про затвердження розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2024 рік» та з урахуванням п. 14.1.138 Податкового кодексу України.
Завершена
599 739.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
Номер:
05070f2895b844b7bdc9c5ef2f0e8a68
Внутрішній номер закупівлі:
22451981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-30-007283-a
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романик Ярина Іванівна +380634866381 departamen.2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 739.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2024 15:18 - 04.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2024 15:18 - 07.09.2024 00:00
Аукціон:
09.09.2024 11:00 - 09.09.2024 11:29
Період кваліфікації:
09.09.2024 11:29 - 17.09.2024 16:43
Період завантаження договору:
23.09.2024 00:00 - 03.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴599 739.00 Ноутбуки