-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
599 739.00
UAH
Номер:
e2acb88ccc4b4d7eb2ddf7d737eb6d52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-30-008688-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
599 739.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Примітки:
Відповідний код ДК 021:2015: 30213100-6-портативні комп’ютери.Закупівля здійснюється Замовником згідно коду економічної класифікації видатків 3110 – Основні засоби та ухвали Львівської міської ради від 27.12.2023 №4295 «Про затвердження розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2024 рік» та з урахуванням п. 14.1.138 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.08.2024 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума599 739.00 UAH