-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-07-09-000060-c
Згідно протоколу засідання тендерного комітету від 09.07.2018 року
Торги не відбулися
218 459.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 184.59 UAH
мін. крок: 1% або 2 184.59 UAH
Нічого не знайдено.