• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання

Згідно протоколу засідання тендерного комітету від 09.07.2018 року

Торги не відбулися

218 459.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 184.59 UAH
Період оскарження: 09.07.2018 09:10 - 28.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.