• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання

Згідно протоколу засідання тендерного комітету від 09.07.2018 року

Торги не відбулися

218 459.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 184.59 UAH
Номер: 79f1973f8d91400e97a94532d1ab2e78
Внутрішній номер закупівлі: 2229946
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-09-000060-c   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
Контактна особа: Шутяк Ольга Павлівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 218 459.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 184.59 UAH
Період уточнення: 09.07.2018 09:10 - 22.07.2018 09:15
Період прийому пропозицій: 09.07.2018 09:10 - 01.08.2018 09:15

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.08.2018
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, площа 600річчя Ярмолинець,1 На карті
Багатофункціональний пристрій та ламінатор з витратними матеріалами
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 16 комплект
Період постачання до 31.08.2018
Місце постачання 32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, площа 600річчя Ярмолинець,1 На карті