-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Рівненській області
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-010537-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
122 717.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 613.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 613.59 UAH
Нічого не знайдено.