-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Рівненській області
Тендер Prozorro UA-2024-03-14-010537-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
122 717.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 613.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 613.59 UAH
Номер:
16115485100a4cbb94b68fe302dc2a01
Внутрішній номер закупівлі:
21022254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-14-010537-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Йосипенко Ірина Ігорівна 380974084683 iryna.iosypenko@legalaid.te.ua http://ternopil.legalaid.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
122 717.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2024 15:55 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2024 15:55 - 22.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.03.2024 00:03 - 26.03.2024 11:00
Період завантаження договору:
01.04.2024 00:00 - 11.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴122 717.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Рівненській області