• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Рівненській області

Оголошено тендер

122 717.00 UAH
Номер: 6b92caaf6192483eb0e897cbbd3f97c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-14-012274-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Замовник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Очікувана вартість: 122 717.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Рівненській області
Примітки: Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.03.2024 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума122 717.00 UAH