-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2024-01-17-005451-a
Завершена
1 194 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 10 000.00 UAH
Номер:
636d91fc560b4ec183aafe03305d8c22
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-02-05-000009
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
05.02.2024 00:00
Період моніторингу:
05.02.2024 14:25 - 27.02.2024 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
05.02.2024 № 9-з
Івано-Франківськ
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статей 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 115
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Богдан ГРИЦАК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській
області від 05.02.2024 № 9-з
Витяг з переліку процедур закупівель для моніторингу
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2024-01-17-005451-a 17.01.2024 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Олена ПЕТРИНА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду тендерної пропозиції ТОВ "ІНВЕСТ ЕНЕРГО ТРЕЙДІНГ" – порушень, із врахуванням пояснення Замовника, не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 12 лютого 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (із змінами) (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (в редакції станом на дату проведення процедури закупівлі) (далі - Особливості), розгляду тендерних пропозицій.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2024 рік ВІДДІЛУ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням уповноваженої особи від 16.01.2024 №77 (далі – ТД), тендерну пропозицію ТОВ "ІНВЕСТ ЕНЕРГО ТРЕЙДІНГ", витяг з протоколу рішення уповноваженої особи від 01.02.2024 № 80, повідомлення про намір укласти договір від 01.02.2024, відповідь Замовника на запит про надання пояснення від 09.02.2024 року.
Період усунення порушень:
12.02.2024 10:55 - 16.02.2024 00:00
Дата публікації висновку:
12.02.2024 10:55
Запити/Пояснення
Номер:
3c3c2470fb3b48cfb4c4e7452117e0a8
Назва:
Запит замовнику про надання пояснення
Дата опублікування:
07.02.2024 13:03
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
13.02.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предмету «Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2024-01-17-005451-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43, постала потреба в отриманні пояснення (інформації, документів) із наступних питань:
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Номер:
faec40295bb54c11ad16df3c4d8c71fc
Назва:
Щодо надання пояснень
Дата опублікування:
09.02.2024 14:24
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У відповідь на запит Державної аудиторської служби в рамках моніторингу процедури закупівлі Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-01-17-005451-a, надаємо наступну інформацію:
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Обґрунтування розміру бюджетних призначень та визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. Розмір бюджетних призначень та визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено у відповідності до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0275915-20#Text та шляхом аналізу цін на ринку на зазначений вид товару враховуючи потребу у закупівлі товару на відповідний рік. При визначені ціни товару використовувалися дані з https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/reg/ivanofrankovskaya/2023-12/, https://prozorro.gov.ua/ в Івано-Франківській області та дані договору про закупівлю укладеного в попередньому році https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-01-20-009976-a.
Розмір бюджетного призначення предмета закупівлі визначено відповідно до бюджету Городенківської міської територіальної громади на 2024 рік. Визначення потреби здійснено на підставі аналізу фактичного використання товару для забезпечення діяльності замовника у минулих періодах та з урахуванням запланованих поточних завдань замовника.
При визначенні розміру бюджетних призначень та очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась кількість автотранспорту замовника (автобуси) в кількості 8 шт., які здійснюють щоденні рейси (двічі на день) з підвозу (та у зворотному напрямку) учнів та педагогічних працівників у навчальні заклади Замовника. Маршрути руху автотранспорту замовника (автобуси) здійснюється у відповідності до затверджених схеми відповідно до рішення виконавчого комітету Городенківської міської ради №713 від 22.09.2023р. «Про затвердження схем автобусних маршрутів регулярних спеціальних перевезень шкільними автобусами». Також до розрахунку потреби у перевезеннях враховані дані за попередній навчальний рік та орієнтовну прогнозовану потребу у додаткових перевезеннях на спеціальні заходи (олімпіади, конкурси, конференції тощо в інші міста Івано-Франківської області та України).
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі обумовлені вимогами до дизельного палива та бензину А-95, а саме: якість бензину повинна відповідати стандартам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Евро. Технічні умови», а також «Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив». Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі передбачають необхідність застосування заходів із захисту довкілля, товар не може мати походження з іноземної держави до якої застосовано санкції, у відповідності до вимог Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 р. №1644-VII, рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введених в дію Указом Президента від 15.05.2017 р. №133/2017.
Посилання на сторінку власного веб-сайту на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) - https://gorodenka.osv.org.ua/news/1707314800/.