• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

1 194 000.00 UAH
Номер: 3dede51ca085473dab210df6f6d15807
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-17-002573-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 194 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.01.2024 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 194 000.00 UAH