-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2024-01-17-005451-a
Завершена
1 194 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 10 000.00 UAH
Номер:
8136ad4885684f6aabe36c96ef8c7b91
Внутрішній номер закупівлі:
20411747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-17-005451-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018090
-
Адреса:
78103, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул.Шевченка Тараса, будинок 77
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мирослава Войтович +380964332342 44018090@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 194 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2024 11:38 - 22.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2024 11:38 - 25.01.2024 10:00
Аукціон:
26.01.2024 14:30 - 26.01.2024 14:53
Період кваліфікації:
26.01.2024 14:53 - 01.02.2024 10:38
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 194 000.00 Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти