-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (Аналізатор електролітів та газів крові (НК 024:2023: 56682- Автоматичний йоноселективний IVD (діагностика in vitro)
Тендер Prozorro UA-2023-12-02-000422-a
Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості).
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Нічого не знайдено.