-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор електролітів код за ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (Аналізатор електролітів та газів крові (НК 024:2023: 56682- Автоматичний йоноселективний IVD (діагностика in vitro)
Оголошено тендер
225 000.00
UAH
Номер:
281c7ee30e114641b23d4b103b007d50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-02-000135-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор електролітів
код за ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (Аналізатор електролітів та газів крові (НК 024:2023: 56682- Автоматичний йоноселективний IVD (діагностика in vitro)
Примітки:
Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.12.2023 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума225 000.00 UAH