-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (Аналізатор електролітів та газів крові (НК 024:2023: 56682- Автоматичний йоноселективний IVD (діагностика in vitro)
Тендер Prozorro UA-2023-12-02-000422-a
Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості).
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Номер:
8f5963bed8e84dfb849b194438b2d9b9
Внутрішній номер закупівлі:
19872187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-02-000422-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Волчко +380973387682 bogdanvolchko.attorney@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2023 14:08 - 07.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2023 14:08 - 10.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
10.12.2023 00:00 - 15.12.2023 11:52
Період завантаження договору:
21.12.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 код за ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (Аналізатор електролітів та газів крові (НК 024:2023: 56682- Автоматичний йоноселективний IVD (діагностика in vitro)