-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Аналізатор мікробіологічний) (НК 024:2023 код: 56747 - Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний)
Тендер Prozorro UA-2023-09-18-010315-a
Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами). Строк поставки: з моменту підписання договору по 31.12.2023 року.
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Нічого не знайдено.