• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Аналізатор мікробіологічний) (НК 024:2023 код: 56747 - Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний)

Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами). Строк поставки: з моменту підписання договору по 31.12.2023 року.

Завершена

2 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер: 2fc65e344e8c402088201e1a08fa075b
Внутрішній номер закупівлі: 19002726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-18-010315-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.09.2023 15:31 - 23.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2023 15:31 - 26.09.2023 09:00
Період кваліфікації: 26.09.2023 09:00 - 26.09.2023 15:05
Період завантаження договору: 02.10.2023 00:00 - 12.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 500 000.00 ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Аналізатор мікробіологічний) (НК 024:2023 код: 56747 - Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний)