-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Аналізатор мікробіологічний) (НК 024:2023 код: 56747 - Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний)
Оголошено тендер
2 500 000.00
UAH
Номер:
3683dde95b64462babdafcb4b9000f57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-18-004043-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Аналізатор мікробіологічний) (НК 024:2023 код: 56747 - Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний)
Примітки:
Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний
Дата опублікування:
18.09.2023 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 500 000.00 UAH