-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-005076-a
Закупівля проводиться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Торги відмінено
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Нічого не знайдено.