-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
e8b7af400ce14e18a364da66b504cf4f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-11-001755-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004806
-
Адреса:
32302, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Мазепи Івана, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004806
-
Адреса:
32302, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Мазепи Івана, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.07.2023 12:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума420 000.00 UAH