-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-005076-a
Закупівля проводиться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Торги відмінено
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Номер:
7af920ec14e44a4689a2027462d58f0a
Внутрішній номер закупівлі:
18370346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-11-005076-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004806
-
Адреса:
32302, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Мазепи Івана, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Мала +380683325697 kp-likarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2023 12:13 - 16.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2023 12:13 - 19.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
04e12ac0e5024204a4cd9b6e102540b8
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Станом на 11.07.2023 року Замовники зобов’язані використовувати електронний каталог для придбання визначених в даній закупівлі лікарських засобів (відповідно до Постанови КМУ від 07.07.2023р. № 686)
Період оскарження:
17.07.2023 19:27 - 28.07.2023 00:00
Дата опублікування:
17.07.2023 19:27
Дата виконання:
28.07.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴420 000.00 код ДК 021:2015 - 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Фармацевтична продукція: Propofol, Thiopental, Atracurium, Suxamethonium, Sevoflurane)