-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт приміщень початкової школи Червоненського ліцею Червоненської селищної ради Житомирської області з формуванням інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт.Червоне, вул.Кооперативна,3" (коригування)
Тендер Prozorro UA-2023-07-07-002633-a
Завершена
3 566 632.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 833.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 833.16 UAH
Номер:
d8f1578497744e6ca2897e902b0551ae
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-08-01-000028
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
01.08.2023 00:00
Період моніторингу:
02.08.2023 09:53 - 24.08.2023 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
01.08.2023
№ 47-З
Житомир
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до перелікупроцедур для здійснення моніторингу процедури закупівлі, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
В.о.начальника Управління
Північного офісу Держаудитслужби
в Житомирській області Сергій ДАВИДЮК
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області від 01.08.2023 № 47-З.
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, та/або унікальний номер повідомлення про намір укласти договір, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі:
6. UA-2023-07-07-002633-a Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
- Порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу відповідності вимог тендерної документації Замовника вимогам Закону установлено, що тендерна документація не відповідає нормам пунктів 14, 17, та 19 частини 2 статті 22, абзацу 1 частини 3 статті 22, частини 4 статті 23 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей, а також не враховує вимоги Переліку № 710.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства в сфері публічних закупівель щодо розгляду тендерної пропозиції учасника ФОП Матвієнко Анатолій Володимирович установлено порушення вимог підпункту 3 пункту 44 Особливостей.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства в сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог Закону, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями відповідно до вимог Закону та вимог Особливостей, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом розірвання договору про закупівлю від 26.07.2023 року № 11, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 15 серпня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до законодавства у сфері закупівель, повнота відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) та вимог «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості № 1178), відповідність вимог тендерної документації вимогам законодавства у сфері закупівель, розгляд тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідність умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель «Червоненський ліцей» Червоненської селищної ради Житомирської області (далі - Замовник) на 2023 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерна документація Замовника від 07.07.2023 року № 20, тендерна пропозиція переможця ФОП Матвієнко Анатолій Володимирович, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 18.07.2023 року № 24, повідомлення про намір укласти договір від 18.07.2023 року, договір про закупівлю від 26.07.2023 року № 11.
За результатами проведеного моніторингу відповідності вимог тендерної документації Замовника вимогам законодавства у сфері закупівель установлено ряд порушень, а саме:
- в порушення вимог пункту 17 частини 2 статті 22 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей, тендерна документація Замовника не містить посади посадової особи Замовника (Кулик Наталія Вікторівна), уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками;
- в порушення вимог пункту 19 частини 2, абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей, Замовником в пункті 1 розділу ІІІ тендерної документації до формальних помилок віднесено «зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника», при відсутності вказаної помилки у «Переліку формальних помилок», затвердженому наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 710, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.07.2020 за № 715/34998 (далі - Перелік № 710);
- в порушення вимог пункту 14 частини 2 статті 22 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей, тендерна документація Замовника не містить кінцевого строку подання тендерних пропозицій;
- в порушення вимог частини 4 статті 23 Закону, тендерна документація Замовника (Додаток № 2 до тендерної документації) містить посилання на конкретні торгові марки та виробників («Shenwood», «Steko») з виразом «або еквівалент», але без обґрунтування необхідності такого посилання.
Відповідно до пункту 1 розділу 3 та підпунктів 1-4 пункту 4 розділу «Документи, які надаються ПЕРЕМОЖЦЕМ (фізичною особою чи фізичною особою - підприємцем)» Додатку 1 тендерної документації, на виконання вимог визначених абзацом 8 пункту 28 та абзацом 15 пункту 47 Особливостей, Замовником встановлено умову, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 47 Особливостей, а саме:
- інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, згідно з якою не буде знайдено інформації про корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення керівника учасника процедури закупівлі (Довідка надається в період відсутності функціональної можливості перевірки інформації на вебресурсі Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, яка не стосується запитувача);
- повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» сформований у паперовій або електронній формі, що містить інформацію про відсутність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України щодо фізичної особи, яка є учасником процедури закупівлі;
- довідку в довільній формі, яка містить інформацію про те, що між переможцем та замовником раніше не було укладено договорів, або про те, що переможець процедури закупівлі виконав свої зобов’язання за раніше укладеним із замовником договором про закупівлю, відповідно, підстав, що призвели б до його дострокового розірвання і до застосування санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків, не було, або довідка з інформацією про те, що він надав підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у відкритих торгах (для цього переможець (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків.
Слід зазначити, що постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 № 263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно - комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану» відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» установлено, що на період дії воєнного стану міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, державні та комунальні підприємства, установи, організації, що належать до сфери їх управління, для забезпечення належного функціонування інформаційних, інформаційно-комунікаційних та електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів, володільцями (держателями) та/або адміністраторами яких вони є, та захисту інформації, що обробляється в них, а також захисту державних інформаційних ресурсів, можуть вживати додаткових заходів, зокрема зупиняти, обмежувати роботу інформаційних, інформаційно-комунікаційних та електронних комунікаційних систем, а також публічних електронних реєстрів. У зв’язку з цим, на час дії воєнного стану в Україні вільний доступ до відомостей, що містяться в таких системах було тимчасово зупинено або обмежено.
Однак, переможцем ФОП Матвієнко Анатолій Володимирович у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, не надано у спосіб, зазначений Замовником в тендерній документації документів, шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 5, 12 та абзацу 14 пункту 47 Особливостей та підпунктів 1-4 пункту 4 розділу «Документи, які надаються ПЕРЕМОЖЦЕМ (фізичною особою чи фізичною особою - підприємцем)» Додатку 1 тендерної документації.
Таким чином, за результатами проведеного моніторингу установлено, що на порушення підпункту 3 пункту 44 Особливостей Замовник не відхилив тендерну пропозицію учасника ФОП Матвієнко Анатолій Володимирович як такого, що не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5 і 12 та в абзаці 14 пункту 47 цих особливостей.
Період усунення порушень:
15.08.2023 19:04 - 30.08.2023 00:00
Дата публікації висновку:
15.08.2023 19:04
Оскарження висновку в суді
Опис:
25 серпня 2023 року Червоненським ліцеєм подано до Житомирського окружного адміністративного суду ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання протиправним та скасування Висновку про результати моніторингу закупівель.
Дата публікації:
25.08.2023 15:01
Дата відкриття провадження:
25.08.2023 16:05
Номер відкриття провадження:
240/25057/23
Законодавче обгрунтування:
Закон України "Про публічні закупівлі" (922-VIII, 2020-04-19) [8.10]
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Заперечення до висновку
про результати моніторингу закупівлі
Відповідно до абзацу 2 частини 8 статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII із змінами (далі-Закон) надаємо заперечення до висновку Держаудитслужби України Управління північного офісу держаудитслужби в Житомирській області про результати моніторингу закупівлі Червоненського ліцею (далі – Замовник) ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт приміщень початкової школи Червоненського ліцею Червоненської селищної ради Житомирської області з формуванням інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт.Червоне, вул.Кооперативна,3" (коригування), оприлюдненого в електронній системі закупівель 07 липня 2023 року.
У пункті 1 констатуючої частини оприлюдненого висновку Держаудитслужби в Житомирській області зазначено, що:
1. «В порушення вимог пункту 17 частини 2 статті 22 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей, тендерна документація Замовника не містить посади посадової особи Замовника (Кулик Наталія Вікторівна), уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками».
Замовник заперечує вищезазначений висновок Держаудитслужби в Житомирській області, в зв»язку з тим, що Тендерній документації, яка завантажена в систему чітко зазначено посаду посадової особи Замовника, а саме:
посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками Кулик Наталія Вікторівна, уповноважена особа, головний бухгалтер, тел. 096-245-81-94,
ел.адреса - chervoneshkola@ukr.net
2. «В порушення вимог пункту 19 частини 2, абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей, Замовником в пункті 1 розділу ІІІ тендерної документації до формальних помилок віднесено «зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника», при відсутності вказаної помилки у «Переліку формальних помилок», затвердженому наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 710, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.07.2020 за № 715/34998 (далі - Перелік № 710)»
Замовник заперечує вищезазначений висновок Держаудитслужби в Житомирській області з огляду на таке: Згідно з ч.3 ст.22 Закону, Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити. Тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасником не призведе до відхилення їхніх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважають помилки, що пов»язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції.
Отже, Замовником є сенс передбачити в Тендерній документації опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасником не призведе до відхилення їхніх пропозицій.
В п.19 частини 2 статті 22 Закону зазначено як вказівка на обов»язок Замовника включити до Тендерної документації опис та приклади формальних помилок із роз»ясненням, що власне таке формальні помилки і які їхні наслідки. Пояснюючи, що таке формальні помилки, та зобов»язуючи замовника включити їх опис та приклади до Тендерної документації, законодавець жодним чином не згадав про перелік формальних помилок, який має затвердити Мінекономіки. Інакше кажучи: правова роль переліку формальних помилок, яким сьогодні є Перелік № 710, у Законі «Про публічні закупівлі» не визначена.
Як наслідок, утворилася ситуація невизначеності: той факт, що ніде в законодавстві не вказано прямо, кому і навіщо потрібен Перелік № 710, наштовхує на очевидний висновок, що цей Перелік № 710, хоча і зареєстрований в Мін»юсті та є частиною законодавства, однак на роль вичерпного та загальнообов»язкового акта не претендує. Перелік № 710 не відповідає принципу формальної визначеності.
В зв»язку з вищезазначеним Замовник має право на свій розсуд звузити або розширити (залежно від того, які помилки на його думку, не повинні впливати на зміст пропозиції та призводити до її відхилення).
3. «В порушення вимог пункту 14 частини 2 статті 22 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей, тендерна документація Замовника не містить кінцевого строку подання тендерних пропозицій»
Замовник заперечує вищезазначений висновок Держаудитслужби в Житомирській області з огляду на таке: відповідно до пункту 14 частини 2 статі 22 Закону та абзацу 1 пункту 28 Особливостей в тендерній документації зазначається кінцевий строк подання тендерних пропозицій. В нашому випадку в Тендерній документації зазначено, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій зазначається в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Кінцевий строк подання тендерної пропозиції Кінцевий строк подання тендерних пропозицій зазначається в оголошенні про проведення відкритих торгів
Дата та час розкриття тендерної пропозиції та дата і час проведення електронного аукціону Дата і час розкриття тендерних пропозицій та дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично в день оприлюднення замовником оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель.
А в оголошенні чітко зазначено важливі дати, які формує система автоматично:
Важливі дати
Подача пропозицій
7 лип. 10:39 – 15 лип. 10:39
4. «В порушення вимог частини 4 статті 23 Закону, тендерна документація Замовника (Додаток № 2 до тендерної документації) містить посилання на конкретні торгові марки та виробників («Shenwood», «Steko») з виразом «або еквівалент», але без обґрунтування необхідності такого посилання».
Замовник заперечує вищезазначений висновок Держаудитслужби в Житомирській області з огляду на таке: технічне завдання тендерної документації відповідає вимогам частини 3 статті 23 Закону, в Технічному завданні Тендерній документації міститься вираз «або еквівалент», обґрунтованість застосування Замовником посилань на конкретні торгові марки та виробників визначені в проектно-кошторисній документації по об’єкту, яка пройшла державну експертизу. Дане порушення не є підставою для розірвання договору та суперечить положенням ст. 651 Цивільного кодексу України, також може призвести до порушення майнових прав господарюючих суб`єктів сторін договору.
5. «Переможцем ФОП Матвієнко Анатолій Володимирович у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, не надано у спосіб, зазначений Замовником в тендерній документації документів, шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 5, 12 та абзацу 14 пункту 47 Особливостей та підпунктів 1-4 пункту 4 розділу «Документи, які надаються ПЕРЕМОЖЦЕМ (фізичною особою чи фізичною особою - підприємцем)» Додатку 1 тендерної документації»
Замовник надає пояснення щодо висновку Держаудитслужби в Житомирській області, а саме: відповідно до документів наданих Учасником до Тендерної документації шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель встановлено, що Учасником оприлюднено довідки визначених підпунктами 3,5,12 та абзацу 14 пункту 47 Особливостей та підпунктів 1-4 пункту 4 розділу «Документи, які надаються Переможцем (фізичною особою чи фізичною особою – підприємцем» із запізненням на один день.
Згідно оприлюднених довідок Замовник вважає таке підтвердження достатнім та учаснику процедури закупівлі не має потреби щодо відмовлення в участі в процедурі закупівлі.
Виходячи з викладеного Учасником дотримано умови Тендерної документації та вимоги Закону, а отже підстави для відхилення його пропозиції у Замовника були відсутні.
Таким чином, Замовником дотримано вимог Закону та принципів здійснення публічних закупівель.
Вважаємо порушення виявлені під час моніторингу такими, що не вплинули на хід закупівлі і не завдали фінансових збитків Замовнику.
Тому вимога про розривання договору про закупівлю від 26.07.2023 року № 11 не є способом усунення порушень пропорційним недоліком та порушення виявленим під час моніторингу та суперечить положенням ст. 651 Цивільного кодексу України та може призвести до порушення майнових прав господарюючих суб`єктів сторін договору.
Також, висновок управління північного офісу держаудитслужби в Житомирській області складено на етапі дії укладеного із переможцем конкурсу договору та розірвання даного договору призведе до не виконання умов виділених коштів субвенції на капітальний ремонт та погіршенням умов навчання учнів.
Встановлення у висновку про результати моніторингу процедури закупівлі вимоги вчинення дій щодо розірвання укладеного договору не віднесено до повноважень органу державного фінансового контролю та порушує принцип обґрунтованості та пропорційності. А також нівелює саме визначення моніторингу, його мету — аналіз дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель з метою запобігання порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.
Дата публікації звіту:
21.08.2023 14:35