-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт приміщень початкової школи Червоненського ліцею Червоненської селищної ради Житомирської області з формуванням інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт.Червоне, вул.Кооперативна,3" (коригування)
Тендер Prozorro UA-2023-07-07-002633-a
Завершена
3 566 632.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 833.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 833.16 UAH
Номер:
b527820c32ce4eab9ccf9278baa95bd2
Внутрішній номер закупівлі:
18343324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-07-002633-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 566 632.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.07.2023 10:39 - 12.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2023 10:39 - 15.07.2023 10:39
Період кваліфікації:
15.07.2023 10:39 - 18.07.2023 11:13
Період завантаження договору:
24.07.2023 00:00 - 03.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 566 632.60 ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт приміщень початкової школи Червоненського ліцею Червоненської селищної ради Житомирської області з формуванням інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт.Червоне, вул.Кооперативна,3" (коригування)