-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт приміщень початкової школи Червоненського ліцею Червоненської селищної ради Житомирської області з формуванням інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт.Червоне, вул.Кооперативна,3" (коригування)
Оголошено тендер
3 566 632.60
UAH
Номер:
d83dd02e07d94be19833fbd26ea89444
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-06-001060-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 566 632.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт приміщень початкової школи Червоненського ліцею Червоненської селищної ради Житомирської області з формуванням інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт.Червоне, вул.Кооперативна,3" (коригування)
Примітки:
"Капітальний ремонт приміщень початкової школи Червоненського ліцею Червоненської селищної ради Житомирської області з формуванням інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, смт.Червоне, вул.Кооперативна,3" (коригування)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.07.2023 10:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 566 632.60 UAH