-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання 1-ї групи, 2-ї групи, 3-ї групи )
Тендер Prozorro UA-2023-06-29-010172-a
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості). Терміни, які використовуються в цій документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі та Особливостях.
Торги не відбулися
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Нічого не знайдено.