• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання 1-ї групи, 2-ї групи, 3-ї групи )

Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості). Терміни, які використовуються в цій документації, вживаються у значенні, наведеному в Законі та Особливостях.

Торги не відбулися

440 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер: 96382563c2eb4f7eb8c687363600d7b6
Внутрішній номер закупівлі: 18279065
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-29-010172-a   
Замовник: Степангородський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Володимирецької селищної ради
Контактна особа: Світлана Іванівна Іваненко +380676808748 stepangorod@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2023 17:04 - 04.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2023 17:04 - 07.07.2023 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴440 000.00 Код ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання 1-ї групи, 2-ї групи, 3-ї групи )