• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання 1-ї групи, 2-ї групи, 3-ї групи )

Оголошено тендер

440 000.00 UAH
Номер: 1d79d836eeab4a4c88a2a759cdd3ad83
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-29-005281-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Степангородський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Володимирецької селищної ради
Замовник: Степангородський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Володимирецької селищної ради
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання 1-ї групи, 2-ї групи, 3-ї групи )
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 29.06.2023 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання 1-ї групи, 2-ї групи, 3-ї групи )
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 400 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума440 000.00 UAH