-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Квадрокоптер (в комплекті з акумулятор, підсилювач сигналу) Код ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Тендер Prozorro UA-2023-05-04-012127-a
Окремих частин предмету закупівлі не передбачено, закупівля здійснюється в цілому. Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Торги не відбулися
262 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 620.00 UAH
Нічого не знайдено.