• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Квадрокоптер (в комплекті з акумулятор, підсилювач сигналу) Код ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном

Окремих частин предмету закупівлі не передбачено, закупівля здійснюється в цілому. Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Торги не відбулися

262 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 620.00 UAH
Номер: 086a4bd6e02f4e0c89ab6fdeec8c5402
Внутрішній номер закупівлі: 17673505
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-04-012127-a   
Замовник: Виконавчий комітет Уманської міської ради
Контактна особа: Лілія Квашук +380474433173 liliakvashuk1982@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 262 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.05.2023 15:50 - 11.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.05.2023 15:50 - 14.05.2023 16:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴262 000.00 Квадрокоптер (в комплекті з акумулятор, підсилювач сигналу)