• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Квадрокоптер (в комплекті з акумулятор, підсилювач сигналу) Код ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном

Оголошено тендер

262 000.00 UAH
Номер: fbb4562968c54d73aae8471e977bb20b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-04-003502-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Уманської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Уманської міської ради
Очікувана вартість: 262 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Квадрокоптер (в комплекті з акумулятор, підсилювач сигналу) Код ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.05.2023 15:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума262 000.00 UAH